Mandatsträger



NameMitgliedschaftbis
SPD
SPD
FDP
FDP
SPD
CDU
CDU
SPD
CDU
SPD
SPD
CDU
Grüne21.06.2017bis 21.06.2017
Grüne
CDU
FDP
SPD
SPD
CDU
14.02.2017bis 14.02.2017
CDU
CDU
CDU
10.02.2017bis 10.02.2017
SPD
CDU
Grüne
Piraten
SPD
AfD
CDU
UWG16.01.2020bis 16.01.2020
CDU
Grüne
SPD
CDU
SPD
CDU
SPD
CDU
CDU
SPD
SPD
CDU
06.01.2020bis 06.01.2020
SPD
CDU
SPD
CDU
CDU
SPD
SPD
AfD
SPD
Grüne
CDU
SPD
CDU
CDU
UWG
SPD
SPD
SPD
SPD14.05.2018bis 14.05.2018
AfD
SPD15.01.2020bis 15.01.2020
CDU
CDU
01.04.2019bis 01.04.2019
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD14.06.2019bis 14.06.2019
SPD
CDU
FDP
LINKE
CDU
CDU
Grüne
CDU
SPD16.08.2019bis 16.08.2019
CDU
CDU
SPD
SPD
06.01.2020bis 06.01.2020
06.01.2020bis 06.01.2020
LINKE
CDU
SPD
SPD
SPD
CDU
CDU
Grüne
SPD
SPD
CDU
UWG
Grüne
CDU
Piraten
Grüne
SPD
SPD
SPD
SPD01.02.2020bis 01.02.2020
SPD
SPD
AfD