Mandatsträger



NameMitgliedschaftbis
14.02.2017bis 14.02.2017
10.02.2017bis 10.02.2017
06.01.2020bis 06.01.2020
01.04.2019bis 01.04.2019
06.01.2020bis 06.01.2020
AfD
AfD
AfD
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
CDU
FDP
FDP
FDP
FDP
Grüne21.06.2017bis 21.06.2017
Grüne
Grüne
Grüne
Grüne
Grüne
Grüne
Grüne
Grüne
LINKE
Parteilos
Parteilos
Piraten
Piraten
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD14.05.2018bis 14.05.2018
SPD15.01.2020bis 15.01.2020
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD14.06.2019bis 14.06.2019
SPD
SPD16.08.2019bis 16.08.2019
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
SPD
UWG16.01.2020bis 16.01.2020
UWG
UWG